Kosmetyczne ABS, czyli jak i do czego używać pędzli Hakuro

0
1146
Kosmetyczne ABS, czyli jak i do czego używać pędzli Hakuro

Aby makijaż był nie tylko trwały i estetyczny, ale również efektownie podkreślający kobiecą urodę, potrzebne są wysokiej jakości kosmetyki i akcesoria. W tej drugiej grupie na uwagę zasługują pędzle Hakuro, bez których nie mógłby istnieć żaden make’up. Ta znana i zarazem wysoko ceniona polska marka specjalizuje się w ich produkcji, dzięki czemu zdążyła zaskarbić sławę zarówno wśród rodzimych stylistów i miłośników wizażu, jak również europejskich. I nie trudno się temu dziwić, albowiem wysokie walory bezpośrednio decydujące o łatwości i precyzyjności zastosowania, zasługują na uwzględnienie. Wykonane z antyalergicznego, bezpiecznego włosia naturalnego z kozy lub kucyka lub syntetycznego, zróżnicowanego pod względem długości, kształtu i gęstości czyni je nieodzownymi do nakładania różu, cieni, podkładu czy eyelinera.

Minimalistyczny, elegancki design pędzli Hakuro to kolejny atut, jaki niezaprzeczalnie decyduje o ich rosnącej popularności. Srebrna skuwka umiejscowiona w czarnym, drewnianym trzonku uniemożliwia gubienie włosia – nawet podczas mycia! Jego rękojeść została tak zaprojektowana, aby idealnie dopasować się do kształtu dłoni. Wszystko po to, aby uczynić czynność malowania jeszcze przyjemniejszą!

W asortymencie pędzli Hakuro znajdziemy aż szesnaście propozycji. Wśród nich znajdziemy zarówno akcesoria do podkładu, pudru, różu i rozświetlacza.

Aplikacja podkładu

Wiadomym jest, że makijaż rozpoczynamy od nałożenia podkładu. W tym celu przydatne będą pędzle Hakuro H50S, H50, H51, H52, H53 i H18. Trzy pierwsze stanowią typ „flat top” czyli są o płasko ściętym włosiu. Taka powierzchnia znajduje idealne zastosowanie przy rozprowadzaniu podkładów sypkich, jak i płynnych i kremowych. Wykonując okrężne ruchy wcierające, stanowią gwarancję idealnego pokrycia – bez smug i jakichkolwiek nierówności. H52 i H53 to tzw. kulki. Ich cechą charakterystyczną jest gęste, zbite włosie ukształtowane na kształt kuli. Znajdują zastosowanie zarówno przy rozprowadzaniu podkładu, jak i rozcierania korektora.

Aplikacja pudru

Do przypudrowania twarzy polecane są pędzle Hakuro H55 i H54. Ich miękkie, gęste włosie syntetyczne idealnie rozprowadza kosmetyk na twarzy. Co więcej, mogą być stosowane także do nakładania bronzera i różu

Aplikacja różu, bronzera i rozświetlacza

W asortymencie marki Hakuro znajdziemy cztery rodzaje pędzli do bronzera i różu oraz trzy do rozświetlacza. H24 i H21 wykonane zostały z naturalnego włosia tlenionego oraz włosia syntetycznego. Ścięta powierzchnia idealnie sprawdza się podczas nakładania bronzera pod kości policzkowe i różu na policzki. Z kolei jajowate H14 i H56 wykonane z włosia syntetycznego zapewniają precyzyjna aplikację różu, bronzera i rozświetlacza.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here