Regeneracja włosów jako metoda pielęgnacji

0
976
Regeneracja włosów jako metoda pielęgnacji

Dla każdej kobiety wygląd jest niezmiernie ważny. Dlatego też kobiety dbają o kondycję włosów, ponieważ uważają, że zadbane włosy to jeden z ważniejszych atrybutów kobiecości. Fryzjer damski w Warszawie oceniając kondycję włosów może zaproponować odpowiednie zabiegi by je wzmocnić. By zabieg zadowolił klientki fryzjer powinien być regularnie szkolony a także z dużym doświadczeniem w pracy w klientem. Jednym z zabiegów, które klientki bardzo chwalą jest całościowa regeneracja struktury włosa poprzez nałożenie odpowiednich odżywek, ampułek czy też masek na włosy. Jednak największy efekt osiąga się kiedy regeneracja włosów w salonie fryzjerskim jest wykonywana regularnie. Na rynku polskim wprowadzono nowy zabieg odżywiania struktury włosa, który zarazem je prostuje.

Regeneracja włosów w salonie 1909fryzjerzy Warszawa-Centrum

Jest to keratynowe prostowanie włosów u fryzjera, znane także jako brazylijskie prostowanie włosów, w ciągu ostatnich kilku lat stało się prawdziwym hitem na polskim rynku. Nic dziwnego, bo efekty, jakie daje ten zabieg mogą być naprawdę spektakularne. Niejednokrotnie całkowicie odmienia fryzurę, a przy okazji nawilżenie ich sprawia, że pielęgnacja i stylizacja włosów staje się o wiele prostsza. Głównym celem jest maksymalne odżywienie i odbudowanie włosów – ich wyprostowanie to tak naprawdę efekt uboczny, który w miarę wypłukiwania się użytych do zabiegu kosmetyków słabnie. Wykonanie takiego zabiegu ma wiele plusów. Między innymi jest to chociażby codziennie oszczędność czasu na ich układaniu.

Osoby, które mają przykładowo włosy puszyste bądź kręcone a chcą mieć proste zyskują codziennie około 20-30 minut ponieważ po wykonanym zabiegu keratynowego prostowania włosów już nie muszą tego robić. Następnym dużym plusem o którym warto też wspomnieć jest fakt, że gdy włosy są odpowiednio odżywione poprzez keratynowe prostowanie włosów u fryzjera są wzmocnione czyli codziennie nie musimy tak mocno ich odżywiać. Wiąże się to z oszczędnością przy zakupie dobrej jakości kosmetyki do ich domowego odżywiania przy ich codziennej pielęgnacji.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here