Czy sztuczne paznokcie nadal cieszą się popularnością w salonach kosmetycznych?

0
1216
sztuczne paznokcie

Sztuczne paznokcie, inaczej tipsy, są wciąż niezwykle popularne w branży kosmetycznej i manicure, pomimo pojawienia się na rynku modnych żeli, akryli i lakierów hybrydowych. Są one chętnie wybierane przez wiele kobiet i odpowiadają ich potrzebom, jeśli pragną wydłużyć i wzmocnić płytkę paznokcia. Poznaj je bliżej i wybierz te najlepsze do swojego salonu.

Kto najchętniej wybiera tipsy?

Kobiety, które posiadają wyjątkowo łamliwe, kruche i osłabione paznokcie, często chcą zdecydować się na noszenie tipsów, które stanowią dla nich idealne wzmocnienie i ochronę. Pragną nosić je również te panie, które chciałyby w łatwy i szybki sposób przedłużyć swoje naturalne paznokcie, jednocześnie uzyskując ich optymalny kształt.

Kolejnym powodem, dla którego kobiety decydują się na noszenie tipsów, mogą być nietypowe paznokcie, takie jak wklęsłe lub bardzo płaskie. Tipsy mogą także stać się doskonałym zabezpieczeniem przed zwijaniem się naturalnych paznokci.

Rodzaje tipsów

Dawniej znaleźć można było wyłącznie tipsy przezroczyste lub mleczne, a różnorodność ich kształtów była ograniczona. Obecnie producenci starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom różnych kobiet, dlatego gama odcieni znacząco się poszerzyła. Co najważniejsze, z łatwością można dostać sztuczne paznokcie o wielu fantazyjnych kształtach, między innymi zaokrąglone, prostokątne czy migdałowate. Skorzystają z nich z radością kobiety, które chciałyby nadać swoim dłoniom różne stylizacje. Z kolei dla odważnych, na specjalne okazje, przeznaczone zostały modne sztuczne paznokcie w kształcie szpica.

Klej

Decydując się na posiadanie tipsów, nie możesz zapominać o kleju, dzięki któremu mocujesz je na płytce. Powinien być jak najbardziej przyjazny dla paznokci naturalnych, najlepiej więc wybrać taki o słabszej mocy, posiadający delikatniejszy skład. Istotne jest również, aby posiadał średnią gęstość i był zarazem szybkoschnący, co ułatwi i przyspieszy twoją pracę.

Wybierając klej, zwróć uwagę także na aplikator. Najlepiej wybrać buteleczkę z wygodnym pędzelkiem, który pozwoli na równomierne rozprowadzenie kleju.

Łatwość modelowania i wykończenia

Tipsy pozwalają na łatwe wymodelowanie naturalnych paznokci w taki sposób, aby nabrały optymalnego, pożądanego przez klientkę salonu kosmetycznego kształtu. Dzięki nim są one mniej podatne na uszkodzenia. Co najważniejsze, z łatwością można wykonać na nich dowolny manicure, nawet gdyby nie był on możliwy do uzyskania na naturalnej płytce.

Jeśli więc posiadasz własny salon kosmetyczny lub manicure, powinnaś zdecydować się na ich posiadanie, aby wyjść naprzeciw różnym oczekiwaniom, ale także w wielu przypadkach ułatwić sobie pracę. Korzystając bowiem z gotowych, profesjonalnie przygotowanych zestawów, możesz w atrakcyjnej cenie uzyskać różnorodnie wykończone i posiadają rozmaitą wielkość tipsy, które sprostają nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Dzięki nim będziesz mogła zaoferować swoim klientkom dokładnie taki manicure, jakiego oczekują i jaki najbardziej odpowiada ich stylizacji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here