Idealny makijaż do pracy

  0
  1990

  Wielokrotnie zastanawiałaś się zapewne, czy i jak wypada się malować do pracy. Oczywiście, delikatny makijaż jeszcze nikomu nie zaszkodził, wręcz przeciwnie, tylko dodał urody i uroku. Pamiętaj jednak, że nie we wszystkich zawodach wypada mocno się malować. Wiele firm podkreśla wręcz, że akceptuje u swoich pracownic wyłącznie delikatny makeup. Jak go zatem wykonać i czy tylko odcienie beżu i różu wchodzą w grę? O tym wszystkim w najnowszym materiale.

  Makijaż do pracy o czym warto pamiętać

  Jeśli pracujesz w dużej firmie dobrze wiesz, że schludny wygląd to podstawa, szczególnie, gdy na co dzień masz kontakt z klientem. Nic więc dziwnego, że zawsze starasz się dobrze wyglądać i choćby delikatnie malować. Bo właśnie taki stosowny makijaż podkreśla Twoje zalety i ukrywa Twoje wady. Jak go wykonać? Przede wszystkim pamiętaj o właściwym wytuszowaniu wszelkich niedoskonałości i przykryciu całej twarzy podkładem, np. od http://goldenrose.pl/. To świetnie rozwiązanie, które pokryte delikatnym pudrem matującym nada Twojej wary świeżego wyglądu. Nie zapominaj o wykonturowaniu twarzy lub podkreśleniu policzków różem. Nałóż też brązowe, beżowy lub inny stonowany cień na powieki, podkreśl rzęsy tuszem i delikatnie pomaluj usta. Taki makijaż będzie gwarancją dobrego samopoczucia przez cały dzień.

  Czy można malować paznokcie do pracy

  To zawsze kwestia czysto indywidualna dla każdego zawodu. Nie wyobrażamy sobie przecież by pielęgniarki miały pomalowane paznokcie wykonując zastrzyki czy zabiegi. Jednak panie ekspedientki, szczególnie w drogeriach powinny mieć nienaganne paznokcie. Staraj się więc, by zawsze były zadbane i pomalowane choćby odżywką. Jeśli natomiast możesz używać koloru – nie bój się go i śmiało nakładaj na paznokcie. Dzięki temu Twoje dłonie zawsze będą prezentować się perfekcyjnie.

  Sprawdź koniecznie!

  [Głosów:0    Średnia:0/5]

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here