Klinika stomatologiczna

0
1355
stomatologia w Poznaniu

Cała twoja rodzina od zawsze dba o zęby. Wszyscy zwracają dużą uwagę na odpowiednią higienę jamy ustnej. Regularne używanie nie tylko elektrycznej szczoteczki do zębów, ale i nici i szczoteczek międzyzębowych oraz irygatora do jamy ustnej jest na porządku dziennym dla każdego członka. Wizyty kontrolne w gabinecie stomatologicznym są ustalane dwa razy w roku. Niestety, twoje uzębienie nie jest idealne: przebarwione wypełnienia, krwawiące dziąsła i brakujące zęby oraz wadliwy zgryz.

W poszukiwaniu fachowej pomocy wbij w wyszukiwarkę hasło: stomatologia w Poznaniu, a z pewnością znajdziesz odpowiednią specjalistyczną klinikę stomatologiczną, która zajmie się twoimi zębami. Możesz tu liczyć na kompetentną poradę co do korekty wady zgryzu, wymiany przebarwionych wypełnień lub zastosowania licówek, leczenia paradontologicznego czy uzupełnienia brakujących zębów. Odpowiednia grupa profesjonalistów zajmie się tobą odpowiednio. Możesz mieć pewność, że leczenie odbędzie się według odpowiednich europejskich standardów i przy wykorzystaniu wysokiej klasy urządzeń i nowoczesnych terapii.

Najpierw zostanie przeprowadzone profesjonalne czyszczenie zębów oraz usunięcie szkodliwego kamienia nazębnego. Później zostaną wymienione wadliwe plomby amalgamatowe oraz takie, które są przebarwione. Jeśli to konieczne, wykonane lub poprawione zostaną leczenia kanałowe i paradontologiczne. Następnie przeprowadzona zostanie korekta zgryzu przy pomocy niewidzialnych nakładek oraz wykonane zostaną uzupełnienia brakujących zębów przy pomocy koron, mostów lub wstawienie implantów. Niestety, te ostatnie, mimo że idealnie odwzorowują naturalne warunki zgryzowe, są najdroższym rozwiązaniem. Poza tym ich zastosowanie zależy od odpowiedniej ilości i jakości kości. Zdarza się, że chirurg stomatologiczny musi pomóc naturze i odbudować kość przy pomocy materiałów kościozastępczych.

Nowoczesna stomatologia w Polsce gwarantuje usługi na wysokim poziomie. Ważne jest, by pamiętać o tym, iż każdy jest sam odpowiedzialny za swoje zdrowie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here