Korzyści z oczyszczacza powietrza w Twoim domu

0
3082
Korzyści z oczyszczacza powietrza w Twoim domu

Wilgoć, nieprzyjemne zapachy, jakie zagrożenia jeszcze wiszą w powietrzu w naszych domach? W poniższym artykule skupimy się na korzyściach płynących z posiadania takiego sprzętu w domu. Przykładem może być oczyszczacz Coway lub inne oczyszczacze powietrza w sklepie Zdrovi.pl

Zalety posiadania oczyszczacza powietrza w domu

Czy wiecie, że powietrze obecne w naszych mieszkaniach jest bardzo zanieczyszczone. Znajdują się w nim  nie tylko roztocza, alergeny czy wirusy, ale też często o wiele groźniejsze cząsteczki smogu. Są one niezwykle szkodliwe zwłaszcza w sezonie grzewczym. Dzięki oczyszczaczowi wzrośnie komfort waszego snu i przebywania w danym pomieszczeniu. Zmniejszy się także prawdopodobieństwo nieprzyjemnych bólów głowy, kaszlu, czasem omdleń. urządzenie Dodatkowo urządzenie jest proste w działaniu i coraz bardziej nam wszystkim potrzebne do zachowania zdrowia. Dobrym przykładem są alergicy. Oczyszczacze powietrza pomagające im w łagodzeniu objawów alergii.

Oczyszczacze np. Coway należą do bardzo nowoczesnych. Można je bowiem obsługiwać z poziomu aplikacji – IoCare! IoCare jest aplikacja zaprojektowana z myślą o ludziach mobilnych, którzy chcą na bieżąco kontrolować sytuację. Z poziomu Menu aplikacji każdy jest w stanie zarządzać pracą urządzenia oraz na bieżąco monitorować stan powietrza znajdujący się w jego środowisku.

Cały proces pracy oczyszczania jest stosunkowo prosty. Posiada wbudowany wentylator, który inicjuje i wymusza obieg powietrza, a powietrze dostaje się do oczyszczacza. Tam następuje filtracja powietrza. W zależności od modelu powietrze może zostać także poddane nawilżeniu i jonizacji. Po usunięciu zanieczyszczeń powietrze zostaje wydmuchane do otoczenia. I choć sam schemat pracy urządzenia jest bardzo prosty, to jednak poszczególne modele oczyszczaczy bardzo różnią się pomiędzy sobą skutecznością względem poszczególnych rodzajów zanieczyszczeń, ogólną wydajnością czy głośnością pracy.

Czym jest oczyszczacz powietrza i na co warto zwrócić uwagę przy zakupie

Oczyszczacz powietrza to urządzenie, które filtruje powietrze i usuwa z niego zanieczyszczenia. Jest to więc sprzęt, który może zapewnić czyste powietrze w pomieszczeniu, w którym przebywamy. Przy wyborze oczyszczacza powietrza, jedną z jego ważniejszych cech jest wydajność. Nie warto bowiem wydać pieniędzy na drogie urządzenie tylko po to, by za parę miesięcy się okazało, że kosztujące niemało filtry trzeba wymieniać kilka razy w roku.

Wybierając sprzęt, polecamy oczyszczacze powietrza w sklepie Zdrovit.pl To autoryzowany dystrybutor sprzętu. Wszystkie produkty oferowane w sklepie objęte są gwarancją producenta. Dodatkowo dla klientów oferowana jest najwygodniejsza forma serwisu produktów Door To Door. Plusem zakupów jest darmowa dostawa. Przesyłkę dostarcza kurier za 0 złotych bez minimalnej kwoty zamówienia. Jedną z bardziej popularnych marek z tym asortymentem jest Coway.

Coway to Koreańska firma podtrzymująca kulturalną tradycję, czyli ekologiczny styl życia. Firma działa od 1994r., kiedy to zaczęła produkować pierwsze filtry do wody, nie zajęło im to więcej niż 20 lat, a dziś Coway jest potentatem na rynku oczyszczaczy powietrza. Ceny rozpoczynają się już od 1349 złotych. W zależności od modelu, oczyszczacze Coway dysponują aż czterema rodzajami filtrów. Są to filtry: Wstępny, Węglowy, Hepa H12, Hepa H13. Dzięki wielostopniowej filtracji powietrze zostaje oczyszczone w ponad 99,5%. Za powyższe innowacje firma uzyskała certyfikat ECARF – Fundacji Europejskiego Badania Alergii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here