Lakier hybrydowy – manicure bez skazy

0
1843

Lakier hybrydowy to lakier do paznokci o zwiększonej trwałości – pięknym manicure można cieszyć się nawet do 3 tygodni. Na jego odporność wpływa specjalny skład, a także sposób nakładania – poszczególne warstwy utwardza się lampą LED lub UV.

Perfekcyjny manicure

Wykonanie manicure z użyciem hybrydy wymaga odpowiedniego przygotowania płytki paznokcia, a następnie naniesienia 4 warstw lakieru: podkładu stanowiącego bazę, 2 warstw wybranego koloru, a na zakończenie – topu zabezpieczającego trwałość. MONO – lakiery hybrydowe nowego typu, w rodzaju 3 w 1 – wymagają naniesienia jedynie warstw kolorowych, z pominięciem bazy i topu. Ze względu na to, iż lakiery do manicure hybrydowego zawierają w składzie światłoutwardzalne żele, każda warstwa wymaga utwardzenia lampą.

Lakiery hybrydowe sprawiają, iż paznokcie mają intensywną barwę i połysk, pozbawione są też skaz – smug, pęknięć i odprysków. Manicure jest tak wytrzymały, iż bez obaw o jego uszkodzenie można wykonywać domowe obowiązki. Ważne jest również to, iż lakiery hybrydowe nie wpływają niekorzystnie na paznokcie.

Wszystkie kolory tęczy i jeszcze więcej

Wybór koloru lakieru to prawdziwy dylemat – w palecie barw znajduje się sporo ponad 200 kolorów. Kolory lakierów hybrydowych mogą należeć do oryginalnej gamy Boho-chic czy lekkiej pastelowej linii przywodzącej na myśl słodki deser lub wręcz przeciwnie, do palety wyrazistych barw odpowiednich do uzyskania efektu „malowania na mokro”. Do wyboru są także lakiery dające specjalne efekty – barwy zmieniające się pod wpływem różnicy temperatur, błyszczące dzięki zawartości opalizujących drobinek lub też oferujące wielowymiarowe kolorystyczne przejścia.

Wszystkie tego typu lakiery hybrydowe są dostępne w sklepie internetowym Ekert Nails – eksperta w dziedzinie pielęgnacji paznokci.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here