Na czym polega laserowe leczenie trądziku?

0
947
Na czym polega laserowe leczenie trądziku

Leczenie trądziku laserem to kolejna metoda, poza terapiami antybiotykowymi oraz retinoidami. Nie jest to tani zabieg, ale za to zapewnia brak efektów ubocznych. A jak wiadomo branie silnych lekarstw na trądzik, nie jest korzystne dla wątroby oraz dla żołądka. Najpopularniejszy laser do leczenia trądziku to światło IPL i laser bromkowo-miedziowy.

Laserowe leczenie trądziku w Zielonej Górze

Ta terapia będzie najlepsza dla osób o średnim nasileniu trądziku. Zabieg laserowy nie tylko zmniejszy objawy choroby, dzięki usunięciu przyczyny trądziku, ale również poprawi stan i wygląd skóry. To, czy leczenie zmian skórnych za pomocą lasera jest dla Ciebie, zależy od stopnia nasilenia choroby. Laserowe leczenie trądziku w Zielonej Górze będzie najbardziej korzystne dla osób w początkowej fazie choroby. Jest ono o wiele lepsze dla organizmu, niż stosowanie silnych leków, które niszczą wątrobę i żołądek.

Wspomaganie terapii antybiotykami

Czasami jest tak, że nie obejdzie się bez terapii antybiotykowej. Niektóre rodzaje trądziku wymagają leczenia przeciwłojotokowego i przeciwbakteryjnego. Konieczne jest też długotrwałe stosowanie leków.

Jak wygląda zabieg? Czy to boli?

Jeżeli chcesz się zapisać na laserowe leczenie trądziku w Zielonej Górze to zajrzyj na tę stronę: www.dermasana.pl/laserowe-leczenie-tradziku/. Laser pozwala eliminować zmiany skórne i zapobiega powstawaniu nowych. Cały zabieg trwa nie dłużej niż piętnaście minut i jest całkowicie bezbolesny.

Korzyści z laserowego leczenia zmian skórnych

Laser jest bardzo korzystnym rozwiązaniem. Promieniowanie jest pochłaniane przez barwnik, który znajduje się w bakteriach, które są odpowiedzialne za rozwój trądziku. Dzięki temu zmiany skórne są zredukowane i coraz rzadziej pojawia się coś nowego.

Dodatkowe zalety terapii

Laser pozwala motywować organizm do obrony oraz do regeneracji. Ma działanie przeciwzapalne i doskonale radzi sobie z przebarwieniami potrądzikowymi. Ile zabiegów laserowych skutecznie wyleczy trądzik? Wystarczy zaledwie kilka. Ich częstotliwość i dokładną ilość, powinien określić doświadczony dermatolog.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here