Nowy wymiar piękna

0
1531

Dzisiaj obserwujemy w społeczeństwie ogólne dążenie do jak najpiękniejszego wyglądu. To generalnie bardzo dobry trend – zmusza nas do aktywności fizycznej czy zdrowiej diety, co korzystnie wpływa na nasz stan zdrowia. Nie należy jednak zapominać, że naszym zadaniem jest dzisiaj podkreślenie naturalnego piękna, jakie w sobie nosimy, a nie zakrycie go różnymi zabiegami.

Zabieg polomar slimlipo 3d – naturalne modelowanie sylwetki

A zatem warto się zastanowić nad niezwykłą metodą modelowania sylwetki, jaką jest wykorzystanie lasera. Na czym polega taki zabieg polomar slimlipo 3d? Otóż najogólniej rzecz ujmując chodzi o to, aby pozbyć się nadmiaru tłuszczu z pewnych partii ciała. Jak dokładnie wygląda przebieg takiego modelowania sylwetki?

Na początku chirurg wykonuje drobne nacięcie w skórze, przez które wprowadzany jest laser rozpuszczający komórki tłuszczowe. Następnie są one odsysane, później zaś użyty jest drugi laser, który ma na celu ujędrnienie i wygładzenie skóry w danym miejscu. Całość zabiegu nie trwa dłużej niż godzinę.

Efekty slim lipo 3d, czyli niezwykłe modelowanie sylwetki

Jakie są efekty slim lipo 3d? Przede wszystkim pozbywamy się nieestetycznej oponki, czyli nadmiaru komórek tłuszczowych w danym miejscu. Co więcej – skóra jest od razu aksamitna i ładnie ujędrniona – nie obwisa, nie marszczy się.

Trzeba jednak w tym momencie podkreślić, że zabieg polomar slimlipo 3d nie służy leczeniu otyłości. Jego celem jest bowiem modelowanie sylwetki. W związku z tym niestety wszystkie otyłe osoby muszą najpierw zrzucić zbędne kilogramy. Następnie zaś, kiedy pozostanie lekka nadwaga albo waga będzie prawidłowa a ciągle nie będziemy mogli się pozbyć tłuszczyku w niektórych miejscach za pomocą ćwiczeń i diety, to wówczas przychodzi czas na zabieg polomar slimlipo 3d.

Modelowanie sylwetki – bezpieczeństwo i przygotowanie

Co zatem zrobić, jeśli chcemy się dowiedzieć, czy zabieg polomar slimpro 3d jest rzeczywiście dla nas? Na początek trzeba znaleźć odpowiedni gabinet medycyny estetycznej, w którym pracują wykwalifikowane osoby. Następnie należy umówić się na typową konsultację.

Czemu taka konsultacja jest potrzebna? Otóż przede wszystkim chirurg oceni na niej, czy rzeczywiście nie mamy żadnych przeciwwskazań do wykonania danego zabiegu. Ponadto sprawdzi także nasz ogólny stan zdrowia i oszacuje efekty slim lipo 3d, jakie uda się uzyskać w naszym przypadku. Na koniec warto jeszcze dodać, że ten zabieg uchodzi za naprawdę bezpieczny – ryzyko wystąpienia powikłań jest niskie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here