Podaruj sobie zdrowie!

0
1172
sok

W dobie przetworzonej, pozbawionej wartości odżywczych żywności niezwykle istotne jest dbanie o dostarczenie odpowiedniej ilości witamin dla naszego organizmu. Wszyscy wiemy jak obróbka termiczna negatywnie wpływa na pożywienie, które w takim procesie traci sporą część witamin. Z pomocą przychodzi wyciskarka do soków! Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak jedno urządzenie może rozwiązać wiele problemów i zastąpić szereg dotychczasowo używanych przez nas suplementów diety?

Dla kogo i po co?

Tak naprawdę dla każdego! Dieta sokowa? Detoks, a może kuracja lecznicza? Z pomocą wyciskarki osiągniesz swoje wymarzone efekty. Istnieje wiele diet sokowych, których działanie zostało udowodnione w badaniach naukowych. Ponadto wielu lekarzy poświadcza, że odpowiednio dostosowane kuracje przeprowadzone za pomocą wyciskarek pomagają wielu pacjentom cierpiącym na ciężkie choroby w osiągnięciu szybszej rekonwalescencji. Pomijając już wszystkie aspekty zdrowotne…  świeżo wyciskane napoje są naprawdę smaczne!

Wyciśnij to co wartościowe

Świeżo wyciskane soki pomagają nam zadbać o prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Istotny jest również fakt, że tego typu gadżet kuchenny jest w stanie wyprodukować znacznie większe ilości napoju niż klasyczne blendery czy sokowirówki. Wszystko to dzięki starannie dopracowanemu systemowi, który używa do pracy tak zwanego ślimaka. Umożliwia on pozyskanie soku nawet z kapusty, szpinaku czy jarmużu. O taki efekt byłoby ciężko przy użyciu innych urządzeń.

Jedna wyciskarka wiele możliwości

Wiemy już, że warto zadbać o nasze zdrowie i samopoczucie. Jednak produkcja soków to tylko jedna z zalet tego magicznego urządzenia. Kto z nas nie kocha domowych lodów czy sorbetów owocowych? Tak, tak  z pomocą wyciskarki ze strony https://hurom.pl możecie znacznie więcej niż myślicie. Ponadto pulpa, która pozostaje z wyciśniętych warzyw też nadaje się do spożycia! W Internecie możemy odnaleźć naprawdę wiele ciekawych przepisów dla miłośników kuchni wegetariańskiej. Do najbardziej popularnych przepisów należą sycące kotlety warzywne. Smażymy więc dwie pieczenie na jednym ogniu. Nie pozbawiamy witamin naszego dania, które pod działaniem wysokich temperatur traci ich sporą część. Popijamy je za to pysznym warzywnym sokiem przygotowanym chwilę przed obiadem. Argumentów jest znacznie więcej… Jednak jak to mówią w zdrowym ciele zdrowych duch! Poczuj swoje zdrowie na własnej skórze, a i twoja rozpromieniona cera na pewno tobie za to się odwdzięczy. Nie zwlekaj! Zacznij swoją sokową przygodę od zaraz!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here