Rozjaśnianie włosów w kolorze średni i ciemny blond

  0
  5045

  Twoje z natury jasne blond włosy nagle stały się ciemne i pozbawione blasku? Niestety dla tego koloru jest to całkowicie normalne. Nie oznacza to jednak, że nie można nic z tym zrobić, ale przeciwnie – wystarczy, że zastosujesz sprawdzone farby do włosów blond, które sprawią, że odzyskasz świetlistość koloru!

  Jasny, ciemny i średni blond

  Jeżeli z natury posiadasz blond włosy z pewnością doświadczyłaś tego, że latem kolor ten jest jasny, pełen blasku i świetlistych refleksów, a zimą nagle staje się matowy, ciemny i jakby wyblakły. Zmiana ta uwarunkowana jest obecnością lub brakiem słońca, które ma moc rozjaśniania włosów. W ten właśnie sposób jasny blond na włosach szybko może ulec przyciemnieniu. Jeżeli zmiana nie przeszkadza Ci to nic straconego, natomiast jeśli czujesz się gorzej w ciemnym blondzie, śmiało możesz go zmienić na jaśniejszą wersję, co jest wykonalne dzięki przeznaczonym do tego farbom, takie są np. farby średni blond L’Oreal Paris. W ofercie produktów do farbowania włosów znajdziesz farby L’Oreal Paris Recital Preference oraz Casting Creme Gloss L’Oreal Paris. Każda z nich doskonale rozjaśni ciemne włosy, jednak w zupełnie inny sposób, który możesz wybrać, swobodnie dopasowując go do własnych potrzeb.  

  Trwała koloryzacja włosów z L’Oreal Paris Recital Preference

  Trwała koloryzacja to jeden ze sposobów rozjaśnienia blondu, który stał się ciemny. Farby Recital Preference zostały właśnie przeznaczone do tego celu, bowiem gwarantują idealne pokrycie nowym kolorem całych włosów, nadając fryzurze zupełnie innego wymiaru. Musisz jednak liczyć się z tym, że farbując włosy tym produktem, wraz z odrastaniem włosów pojawi się odrost. Dlatego też ten typ koloryzacji poleca się kobietom dojrzałym, świadomym zmiany, ale też chcącym pokryć siwe kosmyki. Farba Recital Preference dysponuje różnorodnymi odcieniami koloru blond, znajdziesz wśród nich jasne platyny, ale też naturalne blondy, kolory jednolite, jak i wzbogacone o świetliste refleksy. Ostateczny wybór należy do Ciebie!

  Farbowanie bez amoniaku z Casting Creme Gloss L’Oreal Paris

  Druga opcja dla chcących rozjaśnić ciemny blond jest zupełnie inna. Koloryzacja bez amoniaku, bo o tej mowa w tym akapicie, nadaje naturalny kolor blond. Farba Casting Creme Gloss polecana jest z tego względu dla ciemnych blondynek, których włosy stały się ciemne, ponieważ nadaje fryzurze świetlistości i nadzwyczajnej naturalności. Dodatkowo produkt ten jest bardzo często wybierany przez młode kobiety, które nie chcą uzyskać odrostów, gdy ich włosy będą odrastały, ale sprawić, że kolor blond będzie jaśniejszy, bardziej świeży, a cały efekt naturalny. Farba Casting Creme Gloss bez zarzutów spełni te wymagania.

  Zadbaj o blond

  Pielęgnacja włosów blond powinna bazować na nawilżaniu włosów. Odpowiedni poziom wody w ich strukturach sprawi, że kolor będzie emanował jasnością i połyskiem. Do tego niezbędne jest stosowanie kosmetyków przeznaczonych do włosów blond. Dodatkowo chroń je przed działaniem czynników atmosferycznych – agresywnym wiatrem, mrozami, a także nadmierną ekspozycją na słońce bez żadnej ochrony. Mimo, że słońce naturalnie dba o włosy, to w zbyt dużej ilości przesuszy je i zniszczy.

  Dodatkowo, działanie kupnych produktów, możesz wzbogacić o domowe maseczki i płukanki z naturalnych składników. Doskonale pomogą one w nadaniu jasnego koloru włosom, ale też pomogą w pielęgnacji, która jest kluczem do zdrowia włosów i ich atrakcyjnego prezentowania się.

  [Głosów:8    Średnia:1.8/5]

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here