Szeroka oferta najlepszej jakości ekologicznych artykułów dla gastronomi? Tylko w SlowPack

0
732
Szeroka oferta najlepszej jakości ekologicznych artykułów dla gastronomi

Ekologiczne opakowania, sztućce, a może podkładki papierowe? Niezależnie czego potrzebujesz do swojego lokalu, jesteśmy w stanie zapewnić Ci doskonałe produkty – spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie SlowPack.

Ekologiczne podkładki papierowe na stół

Jednorazowe ekologiczne serwetki, obrusy, podkładki czy serwetki to artykuły, które doskonale sprawdzają się na różnego rodzaju imprezach plenerowych czy festynach. Jeżeli prowadzisz mobilny punkt gastronomiczny, zdajesz sobie sprawę z ograniczeń, jakie występują podczas takiego serwowania jedzenia. Artykuły jednorazowe to doskonały wybór zapewniający klientom komfort podczas jedzenia i pozwalający wyrzucić tackę, opakowanie i sztućce zaraz po użyciu. Takie imprezy miały do niedawna niestety przez to bardzo zły wpływ na środowisko, ponieważ większość takich jednorazówek wykonana była z plastiku. SlowPack posiada jednak ekologiczną ofertę produktów biodegradowalnych, dzięki którym ograniczysz do minimum produkcję szkodliwych odpadów.

W naszym sklepie znajdziesz także szeroki wybór jednorazowych akcesoriów wykonanych z ekologicznych materiałów takich jak trzcina cukrowa, surowce  pochodzenia roślinnego, bibuły oraz bambus. Takie wyroby są w pełni bezpieczne i posiadają odpowiednie atesty potwierdzające, że są one przeznaczone do kontaktu z żywnością. Nasz oferta skład się z różnorodnych artykułów takich jak świąteczne serwetki, chusteczki nawilżane, obrusy papierowe czy podkładki papierowe na stół

Ekologiczne sztućce jednorazowe z naturalnych materiałów

Naturalne sztućce jednorazowe posiadają właściwości sprawdzające się świetnie zarówno w domowych warunkach, jak i wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych, Niezwykła wytrzymałość, lekkość czy odporność na wysokie temperatury to tylko kilka z ich licznych atutów. W niczym nie odstępują one artykułom wykonanym z tworzywa sztucznego, a są przy tym w 100% biodegradowalne.

Dostępne w naszym sklepie łyżki jednorazowe zapewniają znakomity komfort spożywania posiłków. Posiadają ergonomiczny kształt świetnie dopasowujący się do ręki, a dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów są niezwykle przyjemne w dotyku. Posiadamy w asortymencie łyżki jednorazowe wykonane m.in. ze skrobi kukurydzianej, bambusa czy papieru. Największą popularnością cieszą się jednak łyżki z prawdziwego naturalnego drewna. Pełną ich paletę znajdziesz na stronie https://slowpack.pl/pol_m_Sztucce-ekologiczne_Sztucce-drewniane_Lyzki-drewniane-522.html.

Zapraszamy do sprawdzenie pełnej oferty SlowPack – oferujemy ekologiczne rozwiązania dla gastronomi najwyższej jakości. Dołącz do grona zadowolonych klientów i razem z nami zadbaj o środowisko naturalne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here