Kwas hialuronowy na zmarszczki

0
962
zmarszczki
fot. pexels.com

Zmarszczki – to one są widoczne, jako pierwsze oznaki starzenia się skóry. Warto je zaakceptować, ponieważ to nieodłączny element procesu dojrzewania, w jakim jest każdy z nas. Na rynku medycyny estetycznej jest wiele możliwości, aby widoczność tych zmarszczek nieco zmodyfikować. Jednym z nich jest zabieg kwasem hialuronowym.

Zobacz też: http://jegoego.pl/zabieg-kwasem-hialuronowym/

Zanim zdecydujesz się na kwas hialuronowy

Zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego uważane są za najbardziej bezpieczne wśród innych zabiegów, mających na celu wygładzenie zmarszczek. Warto jednak przed decyzją o skorzystaniu z takiego rozwiązania, spróbować nieco innych sposobów na wyeliminowanie zmarszczek. 

Zaleca się przede wszystkim zmianę dotychczasowej diety – zwłaszcza jeśli nie była ona zdrowa, zbilansowana i bogata w różnorodne wartości odżywcze. Dieta ma ogromny wpływ na wygląd skóry i co ważne, wiele osób, która wykonuje zabiegi kwasem hialuronowym, to po takim zabiegu również zaleca udoskonalenie dotychczasowych nawyków żywienia. 

Innym ważnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę jest pielęgnacja skóry. W tym celu warto zdecydować się na kosmetyki dobrej jakości, możliwie o najbardziej naturalnym składzie. O takich kremach, serum czy olejkach warto pamiętać nie w momencie, gdy zmarszczki są widoczne na twarzy, ale zdecydowanie wcześniej. Dzięki temu można opóźnić ich pojawienie się.

Jak działa kwas hialuronowy na zmarszczki

Zabieg kwasu hialuronowego polega na ostrzykiwaniu bruzd, czyli zmarszczek właśnie kwasem o odpowiednim stężeniu i w zindywidualizowanej ilości. Dzięki temu, bruzdy zmarszczkowe zostają wypełnione, zmarszczka staje się gładka, a docelowo całkowicie niewidoczna lub widoczna możliwie najbardziej minimalnie. Zabieg ostrzykiwania kwasem hialuronowym wykonuje się w seriach zabiegów, które są personalnie dopasowane do klientki. Zabieg ten należy powtarzać co określony czas, aby jak najdłużej utrzymać jego efekt.

Kwas hialuronowy dla Panów?

Zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego nie są przeznaczone wyłącznie dla Pań. Ostatnio coraz częściej z takich zabiegów korzystają również mężczyźni. Zabieg ten jest  na tyle uniwersalny, że nic nie stoi ku temu na przeszkodzie, aby właśnie zarówno płeć męska, jak i damska korzystały z jego dobrodziejstw. 

Przeczytaj też: http://www.dbamourode.pl/blyszczyk-na-ustach/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here