Eko produkty zgodne z ideą slow. Opakowania ekologiczne dla gastronomii i Twojego domu ze sklepu Slowpack.pl

0
665

Dzieci już od najmłodszych lat uczone są, jak dbać o naszą planetę. Organizowany Światowy Dzień Ziemi to coroczna akcja, której celem jest propagowanie ekologicznych postaw człowieka. Jednak należy pamiętać o tym, że dbanie o środowisko, nie powinno dotyczyć tylko jednego dnia. Wspólnymi siłami musimy zadbać o zatrzymanie postępujących zmian klimatycznych. Tony plastiku zalegają na ulicach, w rzekach i oceanach. Jest to wina ludzi, którzy wyrzucają śmieci, gdzie popadnie. Zmiany powinniśmy zacząć od siebie, np. poprzez używanie ekologicznych opakowań i sztućców, które kupisz w sklepie Slowpack.

Jednorazowe opakowania cukiernicze – zaprojektowane pod kątem ekologii

Coraz częściej w cukierniach spotykamy opakowania z papieru. Nadal zdarzają się jednak takie, które swoim klientom pakują ciasta i desery do plastikowych pojemników. Często zauważyć to możemy w popularnych dyskontach, które oferują wyroby cukiernicze przechowywane w lodówkach.

Opakowania cukiernicze ze sklepu Slowpack.pl są wytrzymałe i pojemne. Zapewniają stabilny transport lekkich i ciężkich produktów. Odporne są na działanie niskich i wysokich temperatur i bez problemu mogą być umieszczone, np. w lodówce. Zostały wykonane z naturalnych materiałów, m.in. papieru, kartonu i PLA. Papierowe pudełka rozkładają się nawet w przydomowym kompostowniku, nie wydzielając szkodliwych substancji. Zapoznaj się z ich pełną ofertą na https://slowpack.pl/pol_m_Opakowania-na-wynos_Opakowania-cukiernicze-247.html

Ekologiczne sztućce jednorazowe – bezproblemowe spożywanie posiłków

Z pewnością każdy z nas spotkał się z sytuacją, gdzie na imprezie plenerowej, przy zakupie jedzenia, otrzymywało się plastikowe widelce i noże. Nadmierna ich ilość lądowała w koszu, a w najgorszym wypadku na ziemi. Jednorazowe sztućce ekologiczne, które zostały wyprodukowane z prawdziwego drewna, skrobi kukurydzianej, bambusa czy papieru, są w pełni biodegradowalne, mocne i odporne na pęknięcia. Optymalne wymiary sprawiają, że idealnie wpasują się w każdą dłoń, poprawiając komfort naszych posiłków. 

Ekologiczne sztućce pasują idealnie do lokali gastronomicznych, które chcą propagować wyroby naturalne, odstępując tym samym od ich plastikowych alternatyw. Na Slowpack.pl znajdziesz setki produktów, m.in. wykałaczki, patyczki, łyżki z drewna, noże z trzciny cukrowej czy widelce z bambusa, w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do udanych eko zakupów w sklepie Slowpack!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here