Powiększanie biustu

0
1153
biust
fot: pixabay.com

Kobiety przykładają do swojego wyglądu szczególną wagę. Dbają o urodę poprzez codzienną pielęgnację, stosują coraz to nowe preparaty. Nie wszystkie problemy można jednak rozwiązać przy pomocy kosmetyków, nawet tych najwyższej jakości. Dotyczy to m.in. problemu małego biustu.

Zobacz też:http://trzypion.pl/w-jaki-sposob-powiekszyc-biust/

Mały biust to problem, na który mamy niewielki wpływ. Zazwyczaj odpowiadają za niego uwarunkowania genetyczne, dziedziczymy go w spadku naszych babciach i mamach. Zresztą nawet jeśli mamy obfity biust może się to zmienić po porodzie. Ciąża, a później długotrwałe karmienie piersią sprawiają, że biust traci dawną wielkość, obfitość. Piersi nie są już tak jędrne, opadają. Z każdą kolejną ciążą ich stan się pogłębia. Czy musimy się z tym pogodzić i zaakceptować taki stan? 

Biust ma znaczenie

Jeśli wygląd nie jest dla nas aż tak ważny, być może łatwiej pogodzimy się z gorszą kondycją naszego biustu. Warto jednak wiedzieć, że mamy alternatywę. Możemy skorzystać z zabiegów, które sprawią, że znów będziemy usatysfakcjonowane swoim wyglądem. To bardzo ważne, ponieważ kompleksy są najczęściej powodem naszej zaniżonej samooceny i mniejszej pewności siebie. W konsekwencji więc mają wpływ na wiele sfer naszego życia. Poprawa biustu będzie więc nie tylko fizyczną, czysto zewnętrzną zmianą, ale umocni nas tez wewnętrznie i doda pewności siebie, co przełoży się na sprawy prywatne i zawodowe. 

Metody powiększania biustu

Jeśli zdecydujemy się na powiększenie biustu mamy do wyboru w zasadzie dwie metody. Pierwsza z nich to klasyczny zabieg chirurgiczny polegający na założeniu implantów. Zabieg poprzedza szereg badań i konsultacji, aby zapobiec powikłaniom i skutkom ubocznym. To operacja, do której musimy się przygotować. Potem czeka nas rekonwalescencja i rehabilitacja. Wymaga to sporo poświęcenia i pieniędzy, ale dla takiego efektu na pewno warto.

Drugą dostępną metodą jest tak zwany bodyline, czyli powiększenie biustu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. To bezpieczna metoda i mniej inwazyjna niż chirurgiczne zakładanie implantów, jednak jej efekty są mnie spektakularne. 

Przeczytaj też: http://www.muscular.pl/wspomaganie-wlosow-poprzez-uzupelnienie-witaminy-c-i-zelaza/

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here